O nas

    Kompleksowe sprzątanie, pielęgnacja zieleni

 

Dynamiczny rozwój BSM Class na terenie prawie całej Polski, zawdzięczamy pełnemu poświęceniu sprawom firmy i naszym Kontrahentom. Specjalizujemy się w najtrudniejszych sektorach sprzątania, zakładamy i pielęgnujemy tereny zielone, dbamy o tereny zewnętrzne zimą i latem, zapewniamy brakujący personel, a nawet pomagamy odpoczywać w trakcie organizowanych imprez integracyjnych. Obsługujemy Klientów na terenie niemal całego kraju wykonując usługi dla zakładów przemysłowych, instytucji, oraz kontrahentów sieciowych.

Szeroka oferta, profesjonalizm świadczonych usług i konkurencyjne ceny pozwoliły nam pozyskać wielu poważnych zleceniodawców. Ze względu na indywidualne podejście do Klienta, poziom cenowy proponowanych usług uzależniamy od potrzeb i charakterystyki pracy w obiektach zlecającego. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę opartą na systemach kontroli usług i własnym serwisie technicznym. Nasze zaplecze logistyczne oraz ciągle doskonalony kontroling pozwala dbać o zadowolenie naszych Kontrahentów.

Zatrudniamy również osoby w wieku produkcyjnym jak również przejmujemy pracowników Zleceniodawcy na uzgodnionych warunkach. Wszyscy pracownicy posiadają zaświadczenia o niekaralności i są objęci pakietami profesjonalnych szkoleń.

 

Zapraszamy do współpracy!